Zavřít menu

Optické třídiče

Produktový list

PRINCIP OPTICKÉHO TŘÍDIČE

Produkt je plněný do násypky, která přivádí plodinu na vibrační desku, která nasměruje produkt do skluzových kanálů. Produkt volně proudí skluzovým kanálem a je kontrolován snímači z obou stran. 
Senzory výstupních snímačů vyšlou signál procesoru a pokud procesor vyhodnotí "nevhodný obraz", aktivuje příslušnou trysku vyhazovače. Proud stlačeného vzduchu z trysky odvede nečistotu z proudu zrna. 

RGBR – Plně barevný třídič 

Zařízení RGBR je vybaveno nejnovějšími japonskými plnobarevnými kamerami, které umožňují, aby třídič měl schopnost vidět skutečné barvy blízké lidskému oku. 
Nové funkce digitálního zpracování obrazu a automatické úpravy obrazu lze nastavit pro každou surovinu a šířka skluzu 336 mm umožňuje vysoký výkon, což je ideální pro všechny aplikace. 
Nabízí primární, sekundární a terciární třídění RGBR pokrývající všechny alternativy. LED osvětlení zajišťuje optimální výkon a dlouhou životnost a snižuje provozní náklady stroje. S doplňkovým příslušenstvím NIR kamerou dokáže zařízení RGBR rozpoznat anorganický materiál jako jsou kameny, plasty, sklo a další podobné předměty, které mají podobnou barvu s čištěným produktem.

Nabídka

Vyžádejte si nabídku

Hledáte nejvhodnější řešení pro Váš projekt? Chcete znát naši konkrétní nabídku a nákladovou kalkulaci? Neváhejte prosím využít tohoto formuláře a vyžádejte si ji!

Naší prioritou je Vaše spokojenost - práce dokončena v termínu, v nejlepší možné kvalitě a se schváleným rozpočtem.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Vybírej z našich produktů

Celý seznam produktů