Zavřít menu

Služby

V současnosti firma SIAGRA spolupracuje především s výrobcem sušáren zrnin LAW a čističek zrnin MAROT (holding CFCAI, Francie), výrobcem čističek zrnin SJC (společnost SCHNEIDER JAQUET, Francie), obilních sil SYMAGA (Španělsko), výrobcem provzdušňovací technologie značky SCHMELZER (Ambros Schmelzer, Německo). Dále spolupracujeme s výrobcem promíchávacích systémů pro dosoušecí sila SUKUP (Sukup Europe, Dánsko) a výrobcem pásových sušáren PERRY (Perry of Oakley, Anglie).

Firma SIAGRA nikdy nedělala a nedělá rozdíly mezi zákazníky. Ať již investor požaduje dodání jednotlivého kusu zařízení, či požaduje výstavbu celé posklizňové linky „na klíč”, vždy se může spolehnout na odborné pracovníky firmy, kteří vyberou nejvhodnější řešení a budou dohlížet na dodání či výstavbu po celou dobu realizace díla.

Další oblastí, kterou SIAGRA považuje za zcela klíčovou, je kvalitní servis. Ať už se jedná o záruční či pozáruční servis, jsou naši technici vždy připraveni podat pomocnou ruku. Zaškolení našich techniků u výrobců zaručuje podrobnou znalost dané technologie a servisních postupů.