Zavřít menu

Dopravníky zrnin a obilí

Stáhnout prospekt

DOPRAVNÍKY ZRNIN

  • Korečkové elevátory
  • Šnekové dopravníky
  • Pásové dopravníky
  • Redlery

Společnost SIAGRA spolupracuje s českými i zahraničními výrobci dopravníků. Pro správný návrh zařízení je třeba vždy vycházet z úvah zákazníka o budoucím rozvoji. To je důvod, proč největší důraz není kladen na individuální výrobky, ale na komplexní řešení, která jsou založena na specifických potřebách uživatele.

Každá část zařízení má svou přesnou funkci a místo v rámci celého systému linky. Výsledkem je, že dopravní cesty vždy dosahují maximálního výkonu a průtoku zrnin. Díky komplexnímu přístupu navíc nedochází ke zbytečnému poškození zrnin během transportu. Dopravníky jsou vhodné pro vnitřní i venkovní užití a jsou vyrobeny z kvalitní pozinkované oceli. Jsou dodávány s výkony od 10 do 400 t/h.

Nabídka

Vyžádejte si nabídku

Hledáte nejvhodnější řešení pro Váš projekt? Chcete znát naši konkrétní nabídku a nákladovou kalkulaci? Neváhejte prosím využít tohoto formuláře a vyžádejte si ji!

Naší prioritou je Vaše spokojenost - práce dokončena v termínu, v nejlepší možné kvalitě a se schváleným rozpočtem.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Vybírej z našich produktů

Celý seznam produktů