Zavřít menu

Dosoušecí systém do sil

Stáhnout prospekt

S míchacím systémem můžete snadno skladovat vlhké obilí ve venkovních silech až do 8 m obilní výšky. Teplý vzduch je tlačený plně perforovanou podlahou přes obilí. Rovnoměrného sušení zrna je dosaženo pomocí 2 až 3 svislých šneků pohybujících se tam a zpět, podél horizontálního příčného nosníku. Současně svislé šneky táhnou zrno ze spodní části sila nahoru a zajišťují jednotné a homogenní míchání celého obsahu sila. Proudění vzduchu skrze zrno se zvýší díky míchání až o 33 %. Když he zrno promíchávané, pak se vyhýbáme „mokrým“ místům. Mícháním je také možné vytvořit v sile směs například z ječmene a pšenice. Míchací systém vyžaduje minimum údržby kvůli jednoduché konstrukci. Kompletního míchání je dosaženo tím, že šneky se pohybují po dráze tzv. květinového vzoru a nejezdí po stejné dráze. Systém je nastavitelný a je vhodný pro téměř každý průměr sila. 

Nabídka

Vyžádejte si nabídku

Hledáte nejvhodnější řešení pro Váš projekt? Chcete znát naši konkrétní nabídku a nákladovou kalkulaci? Neváhejte prosím využít tohoto formuláře a vyžádejte si ji!

Naší prioritou je Vaše spokojenost - práce dokončena v termínu, v nejlepší možné kvalitě a se schváleným rozpočtem.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Vybírej z našich produktů

Celý seznam produktů