Zavřít menu

Optické třídiče SATAKE

Stáhnout prospekt

PRINCIP OPTICKÉHO TŘÍDIČE

Produkt je plněný do násypky, která přivádí plodinu na vibrační desku, která nasměruje produkt do skluzových kanálů. Produkt volně proudí skluzovým kanálem a je kontrolován snímači z obou stran. 
Senzory výstupních snímačů vyšlou signál procesoru a pokud procesor vyhodnotí "nevhodný obraz", aktivuje příslušnou trysku vyhazovače. Proud stlačeného vzduchu z trysky odvede nečistotu z proudu zrna. 

SATAKE - lídr v optickém třídění

Zařízení SATAKE jsou vybavena nejnovějšími japonskými plnobarevnými kamerami, které umožňují, aby třídič měl schopnost vidět barvy jako lidské oko.
Šířka jednotlivých skluzů činí 336 mm, což zaručuje vysoký výkon u všech komodit (obiloviny, recykláty apod.). SATAKE nabízí primární, sekundární a terciární třídění.

Základem třídění jsou vždy vysoce kvalitní RGB kamery a LED osvětlení, které zajišťuje optimální výkon, dlouhou životnost a snižuje provozní náklady stroje. Volitelně může být třídič doplněn NIR kamerami, díky kterým lze rozpoznat ve vstupní komoditě anorganický materiál jako jsou kameny, plasty, sklo a další podobné předměty. Stroj lze také doplnit kamerami MIR, díky kterým lze detekovat např. semena napadené fusáriem.
 

Nabídka

Vyžádejte si nabídku

Hledáte nejvhodnější řešení pro Váš projekt? Chcete znát naši konkrétní nabídku a nákladovou kalkulaci? Neváhejte prosím využít tohoto formuláře a vyžádejte si ji!

Naší prioritou je Vaše spokojenost - práce dokončena v termínu, v nejlepší možné kvalitě a se schváleným rozpočtem.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Vybírej z našich produktů

Celý seznam produktů