Zavřít menu

Vzduchové předčističky

Produktový list

Vzduchová předčistička MAROT typová řada BD slouží k odloučení lehkých nečistot ze zrna. Může být použita buď samostatně, nebo v kombinaci se sítovou předčističkou typu PN.
Výkon 40 až 180 t / hod.

POUŽITÍ

Aspirátory prachu typu BD jsou ideální pro rychlé a snadné odstranění lehkých nečistot.

POPIS

Zrno je rozvrstveno do souvislé vrstvy, díky klapce s protizávažím a je profukované proudem vzduchu. Velikost odstraňovaných částeček lehkých nečistot je seřizována regulací aspirace a klapkou přisávání dodatečného vzduchu v horní části zařízení. Díky malým rozměrům mohou být aspirátory namontovány v téměř kterémkoliv bodě dopravní cesty.

Stáhnout prospekt

POUŽITÍ

Vzduchová čistička SEPU je zařízení fungující na principu gravitace; je napojena na jednotku odpadního vzduchu, která odstraňuje lehký odpad jako prach, skořápky, plevy či zlomená zrna z toku zrna.
Vzduchové čističky SEPU jsou vybaveny násypkou s rotačním podavačem, seřiditelnou aspirační šachtou, expanzní komorou těžšího odpadu a vybíracím šnekovým dopravníkem.

POPIS

Vzduchová čistička má násypku s rotačním podavačem, který rozděluje produkt na rovnoměrné vrstvy. Vzduch prochází vrstvou a unáší lehké nečistoty. Těžší odpad je směrován do expanzní komory, kde padá na dno a je odstraněn šnekovým dopravníkem. Lehčí odpad je odstraněn aspirací.

Stáhnout prospekt

Nabídka

Vyžádejte si nabídku

Hledáte nejvhodnější řešení pro Váš projekt? Chcete znát naši konkrétní nabídku a nákladovou kalkulaci? Neváhejte prosím využít tohoto formuláře a vyžádejte si ji!

Naší prioritou je Vaše spokojenost - práce dokončena v termínu, v nejlepší možné kvalitě a se schváleným rozpočtem.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Vybírej z našich produktů

Celý seznam produktů